Wedstrijdprogramma 1e periode 2010 beschikbaar

Het wedstrijdprogramma voor het eerste deel van het seizoen 2010/2011 is bekend.

We beginnen met de bekertoernooien (op 18 september) en de week erop zijn gelijk al de eerste wedstrijden.

Klik hieronder op 'Lees meer' om een overzicht in detail te zien voor alle teams.

LET OP! In vet/rood gemarkeerde tekst is anders dan bij de eerste plaatsing van dit artikel!

BEKERWEDSTRIJDEN

BEKER HEREN 1e RONDE CATEGORIE S1 POULE A
119102 18/09 1430 / 020 DVO - BENEVIA
119103 18/09 1530 / 020 BENEVIA - ALFA/NEXT VOLLEY D 2
119106 18/09 1630 / 020 BENEVIA - SWITCH'89

 

BEKER DAMES 1e RONDE CATEGORIE S1 POULE B
219008 18/09 1300 / 266 BENEVIA - DVO
219010 18/09 1400 / 266 FORZA SCHOUWEN DUIV. - BENEVIA
219012 18/09 1500 / 266 SPIRIT - BENEVIA

 

BEKER HEREN 1e RONDE CATEGORIE S2 POULE A
129002 18/09 1100 / 020 AVVA 3 - BENEVIA 4
129003 18/09 1200 / 020 BENEVIA 4 - ALFA/NEXT VOLLEY D 5
129006 18/09 1300 / 020 BENEVIA 4 - SWITCH'89 2

 

BEKER DAMES 1e RONDE CATEGORIE S2 POULE B
229006 18/09 1300 / 028 HOU STAND - BENEVIA 3
229007 18/09 1400 / 028 BENEVIA 3 - SWITCH'89
229009 18/09 1500 / 028 ALFA/NEXT VOLLEY D 3 - BENEVIA 3

COMPETITIE WEDSTRIJDEN

HEREN 1E KLASSE A
111382 25/09 1815 / 266 SPIRIT 1 - BENEVIA 1
111396 02/10 1815 / 052 BENEVIA 1 - FORZA SCHOUWEN DUIV 1
111406 09/10 1815 / 052 BENEVIA 1 - MVC 1
111415 16/10 1215 / 085 YUM 1 - BENEVIA 1
111436 30/10 1815 / 052 BENEVIA 1 - BERNISSE 1
111442 05/11 2100 / 058 SLIEDRECHT SPORT 4 - BENEVIA 1
111464 20/11 1700 / 291 MOVE4U 1 - BENEVIA 1
111486 04/12 1815 / 166 BENEVIA 1 - VOLLEY2B 2
111493 16/12 2115 / 087 FUSION 3 - BENEVIA 1
111011 08/01 1815 / 052 BENEVIA 1 - VOLLEY ZUID 2
111026 15/01 1815 / 052 BENEVIA 1 - VOVERO 1

 

HEREN 1E KLASSE D
114381 25/09 1800 / 032 VOLLEY ZUID 3 - BENEVIA 2
114382 25/09 1515 / 020 ALFA/NEXT VOLLEY D 4 - BENEVIA 3
114395 02/10 1630 / 052 BENEVIA 3 - VOLLEY ZUID 3     nu
114396 02/10 2000 / 052 BENEVIA 2 - DE BURGST 3
114401 09/10 1200 / 065 DE BURGST 3 - BENEVIA 3
114406 09/10 2000 / 052 BENEVIA 2 - ZUVO 2
114415 16/10 1430 / 052 BENEVIA 3 - BENEVIA 2
114435 30/10 1630 / 052 BENEVIA 3 - ZUVO 2
114436 30/10 2000 / 052 BENEVIA 2 - VVS'92 2
114444 06/11 1745 / 086 GAVOC'10 1 - BENEVIA 2
114445 06/11 1400 / 149 VVS'92 2 - BENEVIA 3
114395 12/11 2030 / 052 BENEVIA 3 - VOLLEY ZUID 3  inhaal 02/10
114461 17/11 2030 / 146 VOVERDI 1 - BENEVIA 3
114464 20/11 1445 / 109 MIKRO-ELECTRO ROOS 3 - BENEVIA 2
114485 04/12 1630 / 166 BENEVIA 3 - MIKRO-ELECTRO ROOS 3
114486 04/12 2000 / 166 BENEVIA 2 - STRIJEN BEACH 1
114493 11/12 1700 / 212 SIC PUGNO 1 - BENEVIA 2
114012 08/01 1630 / 052 BENEVIA 3 - GAVOC'10 1
114014 08/01 2000 / 052 BENEVIA 2 - VOVERDI 1
114025 15/01 1630 / 052 BENEVIA 3 - SIC PUGNO 1
114026 15/01 2000 / 052 BENEVIA 2 - ALFA/NEXT VOLLEY D 4

 

HEREN 2E KLASSE A
121382 25/09 1630 / 266 SPIRIT 3 - BENEVIA 4
121395 02/10 2000 / 052 BENEVIA 4 - FORZA SCHOUWEN DUIV 2
121405 09/10 2000 / 052 BENEVIA 4 - CARIBBEAN SMASHERS 2
121414 16/10 1400 / 085 YUM 2 - BENEVIA 4
121431 30/10 2000 / 052 BENEVIA 4 - BERNISSE 2
121443 06/11 1800 / 031 INTERMEZZO 1 - BENEVIA 4
121485 04/12 2000 / 166 BENEVIA 4 - IBIS 1
121491 08/12 2100 / 079 VOLLIDO 3 - BENEVIA 4
121011 08/01 2000 / 052 BENEVIA 4 - DVO 3
121025 15/01 2000 / 052 BENEVIA 4 - FUSION 4

 

HEREN 3E KLASSE A
131381 25/09 1500 / 087 FUSION 7 - BENEVIA 5
131396 02/10 1815 / 052 BENEVIA 5 - VOLLEY ZUID 4
131406 09/10 1815 / 052 BENEVIA 5 - MVC 2
131415 16/10 1230 / 085 YUM 3 - BENEVIA 5
131423 23/10 1700 / 026 HOLLEMARE 1 - BENEVIA 5
131435 30/10 1815 / 052 BENEVIA 5 - DE DRIESLAG 1
131463 20/11 1715 / 299 VOLLEY2B 5 - BENEVIA 5
131486 04/12 1815 / 166 BENEVIA 5 - SPIVO 4
131026 15/01 1815 / 052 BENEVIA 5 - VOVERO 2

 

HEREN 4E KLASSE A
141383 25/09 1500 / 266 SPIRIT 4 - BENEVIA 6
141391 27/09 2115 / 015 BENEVIA 6 - KING SOFTWARE/VCN 6
141401 04/10 2115 / 015 BENEVIA 6 - MVC 3
141415 16/10 1500 / 021 FLITS 3 - BENEVIA 6
141431 25/10 2115 / 015 BENEVIA 6 - BERNISSE 3
141451 08/11 2115 / 015 BENEVIA 6 - VRIDOS 3
141463 20/11 1400 / 032 VOLLEY ZUID 5 - BENEVIA 6
141491 14/12 2000 / 044 NAT.NEDERLANDEN 1 - BENEVIA 6
141501 18/12 1400 / 265 VEDO'70 3 - BENEVIA 6
141021 10/01 2115 / 015 BENEVIA 6 - SDC 1

 

DAMES PROMOTIEKLASSE B
202382 25/09 1700 / 089 GEPIDAE 1 - BENEVIA 1
202396 02/10 2000 / 052 BENEVIA 1 - FORZA SCHOUWEN DUIV 1
202406 09/10 2000 / 052 BENEVIA 1 - CITY BRIL KRIMPEN 1
202415 16/10 1600 / 103 JOLA/OLYMPUS 1 - BENEVIA 1
202436 30/10 2000 / 052 BENEVIA 1 - BOK 1
202444 06/11 1400 / 149 VVS'92 1 - BENEVIA 1
202463 20/11 1630 / 109 MIKRO-ELECTRO ROOS 3 - BENEVIA 1
202486 04/12 2000 / 166 BENEVIA 1 - SLIEDRECHT SPORT 3
202491 10/12 2100 / 144 VOKO-IRODION 1 - BENEVIA 1
202011 08/01 2000 / 052 BENEVIA 1 - REDKEY GOIRLE 1
202026 15/01 2000 / 052 BENEVIA 1 - SARTO 3

 

DAMES 2E KLASSE A
221382 25/09 1800 / 032 VOLLEY ZUID 5 - BENEVIA 3
221396 02/10 1815 / 052 BENEVIA 3 - FORZA SCHOUWEN DUIV 2
221406 09/10 1815 / 052 BENEVIA 3 - MVC 1
221415 16/10 1230 / 085 YUM 1 - BENEVIA 3
221436 30/10 1815 / 052 BENEVIA 3 - VOY 2
221445 06/11 1830 / 303 VOLLEY VOORNE 2000 2 - BENEVIA 3
221461 18/11 1915 / 001 ALCAZAR/ERASMUS 1 - BENEVIA 3
221486 04/12 1815 / 166 BENEVIA 3 - IBIS 1
221493 11/12 2000 / 063 SPIVO 3 - BENEVIA 3
221011 08/01 1815 / 052 BENEVIA 3 - INTERMEZZO 1
221026 15/01 1815 / 052 BENEVIA 3 - RVC/LIBANON'50 5

 

DAMES 3E KLASSE A
231381 24/09 2000 / 291 MOVE4U 4 - BENEVIA 4
231395 02/10 1630 / 052 BENEVIA 4 - FORZA SCHOUWEN DUIV 3
231405 09/10 1630 / 052 BENEVIA 4 - MVC 2
231414 16/10 1400 / 085 YUM 2 - BENEVIA 4
231421 23/10 1845 / 026 HOLLEMARE 1 - BENEVIA 4
231435 30/10 1630 / 052 BENEVIA 4 - VOLLEY VOORNE 2000 3
231462 20/11 1530 / 043 MVC 3 - BENEVIA 4
231485 04/12 1630 / 166 BENEVIA 4 - SPIVO 4
231011 08/01 1630 / 052 BENEVIA 4 - INTERMEZZO 2
231025 15/01 1630 / 052 BENEVIA 4 - VOVERO 2

 

JONGENS B POULE A
321394 02/10 1130 / 052 BENEVIA 1 - FORZA SCHOUWEN DUIV 1
321404 09/10 1300 / 052 BENEVIA 1 - DVO 1
321414 16/10 1330 / 021 FLITS 1 - BENEVIA 1
321434 30/10 1130 / 052 BENEVIA 1 - SLIEDRECHT SPORT 2
321462 20/11 1230 / 063 SPIVO 1 - BENEVIA 1
321484 04/12 1130 / 166 BENEVIA 1 - IBIS 1
321492 11/12 1100 / 006 APOLLO (N) 1 - BENEVIA 1
321011 08/01 1130 / 052 BENEVIA 1 - SPIRIT 1
321024 15/01 1130 / 052 BENEVIA 1 - VOVERO 1

 

MEISJES C POULE A
431382 25/09 1800 / 080 VOVERO 1 - BENEVIA 1
431392 02/10 1300 / 052 BENEVIA 1 - FORZA SCHOUWEN DUIV 2
431401 09/10 1200 / 035 FORZA SCHOUWEN DUIV 1 - BENEVIA 1
431413 16/10 1300 / 052 BENEVIA 1 - FORZA SCHOUWEN DUIV 3
431463 20/11 1430 / 031 INTERMEZZO 1 - BENEVIA 1
431482 04/12 1300 / 166 BENEVIA 1 - IBIS 2 (vervallen)
431492 11/12 1815 / 030 IBIS 1 - BENEVIA 1
431011 08/01 1300 / 052 BENEVIA 1 - VOLLEY VOORNE 2000 1